طراحی سایت

web design

طراحی سایت : راهنمای کامل برای ایجاد وب‌سایت حرفه‌ای

وب‌سایت یک ابزار بسیار قوی برای ارتباط با جهان آنلاین و نمایان کردن شما و کسب‌وکارتان است. برای داشتن یک وب‌سایت عالی احتیاج به طراحی سایت حرفه‌ای و موثر دارید،. شرکت نرم افزاری وب‌ژین به عنوان یک شرکت طراحی و توسعه وب با تجربه می‌تواند انواع مختلفی از وب‌سایت‌ها را طراحی و اجرا کند. لذا باید به چند مرحله کلیدی توجه کنید. در ادامه، مراحل مهم طراحی سایت را شرح می‌دهیم .

پلن های طراحی سایت شرکت نرم افزاری وب ژین

به طور کلی پلن های طراحی سایت دروب ژین به دو صورت طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی می باشد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم:

طراحی سایت فروشگاهی : این نوع خدمت یک ابزار قدرتمند برای کسب‌وکارهایی هستند که محصولات و خدمات خود را آنلاین می‌فروشند. شرکت نرم افزاری وب‌ژین می‌تواند یک ‌سایت فروشگاهی با ویژگی‌هایی نظیر سیستم مدیریت محتوا، سبد خرید، پرداخت آنلاین، مدیریت محصولات و مدیریت مشتریان برای شما طراحی کند. این وب‌سایت‌ها باید از نظر طراحی زیبا، امنیت پایدار و تجربه کاربری عالی برخوردار باشند.

طراحی سایت شرکتی : این نوع وب سایت ها به شرکت‌ها کمک می‌کنند تا اطلاعات درباره خدمات، محصولات، تاریخچه، تیم مدیریتی و تماس با شرکت خود را به مخاطبان ارائه دهند. شرکت نرم افزاری وب‌ژین می‌تواند ‌سایت شرکتی با توجه به شناخت هویت بصری و اهداف شرکت شما را طراحی کند .

طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت شرکتی

عوامل مهم در طراحی سایت

برندینگ و هویت بصری

شما باید هویت بصری برند خود را تعریف کنید، شامل رنگ‌ها، فونت‌ها، لوگو و سبک عمومی. این اجزا باید با هم هماهنگ باشند و هویت بصری قوی شما را نمایان کنند

برندینگ و هویت بصری
تعین هدف مخاطبان

تعیین هدف و مخاطبان

قبل از هر چیز، باید هدف اصلی وب‌سایتتان را مشخص کنید. آیا می‌خواهید اطلاعاتی ارائه دهید، محصولات را فروش کنید، یا یک بلاگ ایجاد کنید؟ همچنین باید مخاطبان خود را تعیین کنید تا محتوا و پروژه شما با آنها منطبق باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =